Hakkımızda

Hikmet & A için mobilyacılık aile bağlarına dayalı bir öyküdür. Bu yüzdendir ki, çınarın kökleri gibi sağlam temellere dayanır. Bu sağlam temel kuşaktan kuşağa aktarılmış bilgi, tecrübe çağımızın teknolojisi ve modern anlayışıyla harmanlanan fikirlerle Hikmet & A bu başarıyı taşır. Her yeni sezon; günümüz trendlerine uygun çizgiler mobilyalarımızla ve showroomlarımıza büyük bir heyacanla
yansır. Sürekli yenilenen yapısıyla dünya trendlerini Türkiye'ye taşıyan öncü firmlardan biridir.

Mobilyanın yanı sıra aksesuar, aydınlatma, içmekan tasarımı ve dış cephe tasarımı konularında da hizmet veren firmamız; 1961 yılından bu yana kalitesini ve hizmet anlayışını ödün vermeden günümüze kadar sürmüştür.

Müşteri odaklı yapısı sayesinde çok kısa sürelerde, kaliteli projelere imzasını atarken her zaman satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin en kalitesini sunmayı hedeflemiştir.

Yük. inşaat mühendisi Hikmet YASTIKÇI alanında başarılı projeler yürüttükten sonra ata mesleği; mobilyacılığa dönmüş 1961 yılında Hikmet Möbleyi kurmuştur.

2004 yılında; genç nesil yaklaşımıyla yeni bir mağazaya yerleşen Hikmet & A, 2006 yılında Hikmet & A İstanbul adıyla istanbul mağazasını da hizmete sokmuştur.

Aile breylerinin farklı dallardaki uzmanlıkları ve tecrübeli, akademik satış takımı müşterilerine mimari proje diğer destekleyici konularda da bilgi birikimlerini sunmaktadır.

Hikmet & A mobilyaya bakışı; iç dekorasyon öğesi olmaktan öte kullanıcısına sahip olduğu fonksiyonlarıyla hayatı yaşamaya değer kılan zevklerden biri olarak sunmaktır.

  • Ofis Mobilyaları
  • Ev Mobilyaları
  • Banyo Mobilyaları
  • Mutfak Mobilyaları
  • Konut Projeleri