Hikmet Moble

Hakkımızda

Hikmet Möble, Yüksek İnşaat Mühendisi Hikmet YASTIKÇI tarafından 1961 yılında kurulmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan Hikmet Moble için mobilyacılık, aile bağlarına dayalı bir öyküdür. Bu sebeple markamız, çınarın kökleri gibi sağlam temellere dayanır. Bu sağlam temel, kuşaktan kuşağa aktarılmış bilgi, tecrübe, çağımızın teknolojisi ve modern bir anlayışla harmanlanan fikirlerle, Hikmet Möble’yi sektöründe öncü ve saygın bir noktaya konumlandırmıştır.

Hikmet Moble, dekorasyon ile birlikte dünyadaki yeniliklerinlerin ışığında, sadece evlerin değil; otel, bahçe ve yeni projeler başta olmak üzere, hayatın tüm alanlarına girmiş ve insanların hayatlarına konforlu dokunuşlar yapmıştır.

Her yeni sezonda, günümüz trendlerine uygun çizgiler, mobilyalarımıza ve showroomlarımıza büyük bir heyacan ve tutkuyla yansır. Dünyadaki trendler ve akımlar, Hikmet Moble’nin kendi has kaliteli ve özel çizgisiyle büyük bir uyum içinde birleştirilir.

Mobilyanın yanı sıra; aksesuar, aydınlatma, iç mekan tasarımı ve dış cephe tasarımı gibi konularda da hizmet veren firmamız; 1961 yılından bu yana kalitesini ve hizmet anlayışını, ilkelerinden taviz vermeden günümüze büyük bir istikrarla taşımayı başarmıştır.

Müşteri odaklı yapısı sayesinde çok kısa sürelerde, nitelikli ve özel projelere imza atarken, her zaman satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde en yüksek kaliteyi sunmayı hedeflemiştir. Aile bireylerinin farklı dallardaki uzmanlıkları ve tecrübeli akademik satış takımının avantajı ile müşterilerine mimari projelerde ve diğer destekleyici konularda da bilgi birikimlerini aktarmaktadır. Hikmet Möble’nin mobilyaya bakışı; iç dekorasyon öğesi olmaktan öte kullanıcısına sahip olduğu fonksiyonlarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan zevklerden biri olarak sunmaktır.